13 декабря 2024

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан зазначає, що найнебезпечніша ракета росіян не "Орешник" і навіть не "Кинджал". Це "Іскандер".
Те, що зараз дражнять повторним використанням "Орешника", Світан розцінює як спробу залякати суспільство. Путін мріє про капітуляцію нашої країни і намагається натиснути на українців і захід терористичними методами.
"Незалежно від того, чи розганяє Путін чергову страшилку, в будь-який момент росіяни можуть завдати удару балістикою. З цим типом ракет у нас велика проблема. Зараз найстрашніша для нас не ракета "Орешник" і навіть не "Кинджал", адже зліт МіГ-31 можна прослідкувати, а "Іскандер", що долітає за лічені хвилини", - пояснив Роман Світан.
Галас навколо "Орешника" є ІПСО Кремля. В окупантів є понад десяток балістик середньої дальності та міжконтинентальних ракет, які набагато потужніші. "Воєвода", "Рубеж", "Тополь-М", "Сармат".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ще один експерт поділяє думку про існування більш небезпечних варіантів ракет, ніж "Орешник".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені визначили найгірший хліб для здоров’я 25 июня 2026
Бутерброди з маслом або шинкою, смажений хліб, грінки – ці закуски вкрай популярні. Багато хто…
Передчасне старіння шкіри: 7 речей, яких потрібно уникати 25 июня 2026
Щоб уникнути появи передчасних зморшок і поліпшити стан шкіри, потрібно дотримуватися кількох простих правил, вважають…
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми 25 июня 2026
Рішення лобіюють керівники ФСБ та голова Росгвардії, друг та колишній охоронець Путіна Віктор Золотов.