Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

13 декабря 2024

Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан зазначає, що найнебезпечніша ракета росіян не "Орешник" і навіть не "Кинджал". Це "Іскандер".

Те, що зараз дражнять повторним використанням "Орешника", Світан розцінює як спробу залякати суспільство. Путін мріє про капітуляцію нашої країни і намагається натиснути на українців і захід терористичними методами.

"Незалежно від того, чи розганяє Путін чергову страшилку, в будь-який момент росіяни можуть завдати удару балістикою. З цим типом ракет у нас велика проблема. Зараз найстрашніша для нас не ракета "Орешник" і навіть не "Кинджал", адже зліт МіГ-31 можна прослідкувати, а "Іскандер", що долітає за лічені хвилини", - пояснив Роман Світан.

Галас навколо "Орешника" є ІПСО Кремля. В окупантів є понад десяток балістик середньої дальності та міжконтинентальних ракет, які набагато потужніші. "Воєвода", "Рубеж", "Тополь-М", "Сармат".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ще один експерт поділяє думку про існування більш небезпечних варіантів ракет, ніж "Орешник". 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як захистити дітей від кліщів та інших небезпечних комах 26 июня 2026

Влітку всі комахи активізуються, а від небезпечних потрібно захищати і себе, і дітей.

Стало відомо, скільки можна випити алкоголю без наслідків для здоров’я 26 июня 2026

У період свят багато людей схильні зловживати спиртними напоями. Через це можуть виникнути проблеми із…

Тоня Матвієнко зізналася, що донька виїхала з України 26 июня 2026

Українська співачка Тоня Матвієнко зізналася, що її донька живе в Німеччині."Справи в неї дуже добре. Вона зараз живе в Берліні, Німеччина. Вона прац...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше