Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

13 декабря 2024

Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан зазначає, що найнебезпечніша ракета росіян не "Орешник" і навіть не "Кинджал". Це "Іскандер".

Те, що зараз дражнять повторним використанням "Орешника", Світан розцінює як спробу залякати суспільство. Путін мріє про капітуляцію нашої країни і намагається натиснути на українців і захід терористичними методами.

"Незалежно від того, чи розганяє Путін чергову страшилку, в будь-який момент росіяни можуть завдати удару балістикою. З цим типом ракет у нас велика проблема. Зараз найстрашніша для нас не ракета "Орешник" і навіть не "Кинджал", адже зліт МіГ-31 можна прослідкувати, а "Іскандер", що долітає за лічені хвилини", - пояснив Роман Світан.

Галас навколо "Орешника" є ІПСО Кремля. В окупантів є понад десяток балістик середньої дальності та міжконтинентальних ракет, які набагато потужніші. "Воєвода", "Рубеж", "Тополь-М", "Сармат".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ще один експерт поділяє думку про існування більш небезпечних варіантів ракет, ніж "Орешник". 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Віткофф і Кушнер готуються до перемов з Іраном про "ядерку" 22 июня 2026

Делегацію США спершу мав очолювати віце-президент Джей Ді Венс, але він відклав свою поїздку.

Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026

Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.

Більшість поляків не готові боронити Польщу - опитування 21 июня 2026

Найвищий рівень патріотизму демонструє старше покоління: люди віком 40-59 років готові стати на захист країни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Люми-Дент 5.0
Люми-Дент

Отзывов: 1

Medportal24 5.0
Medportal24

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше