13 декабря 2024

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан зазначає, що найнебезпечніша ракета росіян не "Орешник" і навіть не "Кинджал". Це "Іскандер".
Те, що зараз дражнять повторним використанням "Орешника", Світан розцінює як спробу залякати суспільство. Путін мріє про капітуляцію нашої країни і намагається натиснути на українців і захід терористичними методами.
"Незалежно від того, чи розганяє Путін чергову страшилку, в будь-який момент росіяни можуть завдати удару балістикою. З цим типом ракет у нас велика проблема. Зараз найстрашніша для нас не ракета "Орешник" і навіть не "Кинджал", адже зліт МіГ-31 можна прослідкувати, а "Іскандер", що долітає за лічені хвилини", - пояснив Роман Світан.
Галас навколо "Орешника" є ІПСО Кремля. В окупантів є понад десяток балістик середньої дальності та міжконтинентальних ракет, які набагато потужніші. "Воєвода", "Рубеж", "Тополь-М", "Сармат".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ще один експерт поділяє думку про існування більш небезпечних варіантів ракет, ніж "Орешник".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дефіцит вітаміну В3: ознаки, які можна побачити на шкірі 25 июня 2026
Вітамін В3, або ніацин, – один з восьми вітамінів групи B. Він сприяє перетворенні їжі…
Всесвітньо відомий артист анонсував перший за сім років концерт у Києві 25 июня 2026
Всесвітньо відомий артист анонсував перший за сім років концерт у Києві Раніше Apashe показував світу наслідки війни в Україні
Дієтологиня розповіла про користь вживання двох яблук в день для серця і імунітету 25 июня 2026
Дієтологиня Келлі Кеннеді розповіла, що вживання двох яблук в день здатне вберегти людину від проблем…