Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

13 декабря 2024

Не "Орешник": названо найнебезпечнішу ракету окупантів

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан зазначає, що найнебезпечніша ракета росіян не "Орешник" і навіть не "Кинджал". Це "Іскандер".

Те, що зараз дражнять повторним використанням "Орешника", Світан розцінює як спробу залякати суспільство. Путін мріє про капітуляцію нашої країни і намагається натиснути на українців і захід терористичними методами.

"Незалежно від того, чи розганяє Путін чергову страшилку, в будь-який момент росіяни можуть завдати удару балістикою. З цим типом ракет у нас велика проблема. Зараз найстрашніша для нас не ракета "Орешник" і навіть не "Кинджал", адже зліт МіГ-31 можна прослідкувати, а "Іскандер", що долітає за лічені хвилини", - пояснив Роман Світан.

Галас навколо "Орешника" є ІПСО Кремля. В окупантів є понад десяток балістик середньої дальності та міжконтинентальних ракет, які набагато потужніші. "Воєвода", "Рубеж", "Тополь-М", "Сармат".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ще один експерт поділяє думку про існування більш небезпечних варіантів ракет, ніж "Орешник". 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Що треба покласти в булгур, аби зробити його максимально корисним 26 июня 2026

Найкраще тут підійде вершкове масло.

Названо точну кількість кави, яку можна випити перед тренуванням 26 июня 2026

Між вченими тривають суперечки про вплив кофеїну на якість тренувань. Багато досліджень довели, що кава…

Вчені виявили нову корисну властивість середземноморської дієти 26 июня 2026

Згідно з новим дослідженням, дотримання середземноморської дієти здатне допомогти молодим чоловікам подолати депресію. В експерименті,…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше