20 октября 2019
Дебют нового кроссовера Tesla Model Y планируется только в марте 2020 года. Но уже сейчас автомобиль засняли журналисты.

Электроавтомобиль засняли в Калифорнии во время тестов. Новый электрокар Тесла пока проходит испытания.
Электрокроссовер Тесла построен на агрегатах седана Model 3, а выпускать его будут в США и Китае. Купить Tesla Model Y можно будет по цене от 39 тыс. долларов.
Самая дальнобойная версия сможет проехать свыше 480 км без подзарядки и даже в базовой версии запас хода - 370 км. Спортивный вариант Performance разгоняется до сотни за 3,5 с и развивает 240 км/ч.

Ранее сообщалось, что презентация Skoda Octavia приближается: Появились первые официальные фото.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Амаль Клуні посвітила розкішними ніжками у міні кольору фуксії на премії, де нагородили її чоловіка 28 апреля 2026
Амаль Клуні супроводила чоловіка, Джорджа Клуні на премію Чапліна. Вона була у сукні кольору фуксії, яка відкривала її стрункі довгі ніжки - фото
Глава МЗС Ірану оцінив зустріч з Путіним 28 апреля 2026
Арагчі високо оцінив "міцність зв'язків між двома країнами", додавши, що нещодавні події продемонстрували "глибину їхнього стратегічного партнерства".
Дочки Кідман відмовилися знайомитися з новою пасією батька, а одна з них відписалась від нього в Instagram 28 апреля 2026
17-річна Сандей Роуз та 15-річна Фейс Маргарет підтримують маму і не хочуть навіть знайомитися з новою подругою батька. А старша дівчина навіть відписалася від нього в соцмережі