28 мая 2024

Технологію створення інноваційного самовідновлюваного екрану запатентували в Apple. В описі патенту зазначено, що ця частина складного пристрою складатиметься з трьох основних компонентів: двох жорстких шарів і гнучкої секції, що з'єднує їх. Про це повідомляє techradar.com.
Після отримання пошкоджень екран буде автоматично відновлюватися. Технологія функціонуватиме автономно, але за необхідності її можна буде активувати або прискорити зовнішнім впливом. Додаткові деталі не розкриваються. Експерти вважають, що це також передбачає появу нових типів провідників, які будуть застосовувати тепло, світло або електрику для запуску процесу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Apple може випустити "цифровий камінь".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Юрій Горбунов опинився під крапельницею і прокоментував свій стан однією фразою 27 мая 2026
Юрій Горбунов опинився під крапельницею і прокоментував свій стан однією фразою Артист поділився фотографією з медичного кабінету
НАТО створить окрему структуру для захисту Балтії - ЗМІ 27 мая 2026
Виділення другого корпусу для регіону дозволить НАТО "швидко ввести велику кількість військ" в разі нападу Росії.
У РФ бізнес просить у Путіна зброю та резервістів для захисту від БПЛА 27 мая 2026
Бізнес хотів би закріпити за своїми підприємствами резервістів, використовувати яких для охорони об'єктів дозволяє ухвалений наприкінці минулого року закон.