28 июня 2023

На ринку смартфонів назріває новий тренд. І його вирішили задати відразу 3 марки смартфонів - OPPO, OnePlus і realme. Під їхнім крилом вийдуть пристрої з 24 Гб оперативної пам'яті. Про це повідомляє english.jagran.com.
Першим телефоном з таким об'ємом має стати OnePlus Ace 2 Pro, який вийде восени. Він ще повинен отримати топовий чіп Snapdragon 8+ Gen 2 і накопичувач до 1 Тб.
Варто нагадати, що флагманам зазвичай перепадає 16 Гб оперативної пам'яті в топовій конфігурації. Буквально кілька наявних моделей мають 18 Гб ОЗП.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що які смартфони зараз найвигідніші.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На дефіцит вітаміну B12 вкаже симптом на руках 4 июля 2026
Вітамін B12 – це важлива поживна речовина, яка підтримує нормальну роботу всіх систем організму. Найвідоміші…
У Бєлгороді зазнала ракетного удару ТЕЦ - ЗМІ 4 июля 2026
Пошкодження зазнали об'єкти інфраструктури, зафіксовано перебої зі світлом та водопостачанням, заявила місцева влада.
США загрожують аварійні відключення світла - ЗМІ 4 июля 2026
Енергосистема країни зіткнулася з різким зниженням генерації: довелося залучити резервні електростанції.