Окупанти поскаржилися на складність збиття Storm Shadow

24 января 2024

Окупанти поскаржилися на складність збиття Storm Shadow

Російським екіпажам ЗРК "Тор-М2" складно протистояти крилатим ракетам Shadow/SCALP-EG, які є на озброєнні у наших захисників. Відповідне скиглення почалося у ЗМІ РФ, повідомляє defence-ua.com.

Окупанти скаржаться, що зарубка про ракети на радарі з'являється "буквально в останній момент". "І часу на реагування небагато".

"Ворог заявляє, що ракети летять до цілі на мінімальній висоті і тому вони невразливі для їхніх далекобійних зенітних ракетних систем і що нібито ракети перехоплюють "на кінцевій ділянці траєкторії польоту". Варто зазначити, що певну кількість ракет російське ППО справді може збивати, але, разом з тим, крилаті ракети Storm Shadow/SCALP-EG уже знищили цілей на сотні мільйонів доларів", - наголошують українські аналітики.

Ці крилаті ракети ЗСУ використовують разом із хибними цілями ADM-160 MALD для розсіювання уваги ППО РФ.

ADM-160 MALD – фото defence-ua.com
ADM-160 MALD – фото defence-ua.com

А таких ракет буде у нас більше. Чому і які цілі рашистів можуть стати наступними - ми писали ось тут. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Американська агентка ГУР через інтим викрила російську шпигунку 6 апреля 2026

Американка зав'язала романтичні стосунки з росіянкою і зустрічалася з нею під наглядом українських спецслужб, поступово завойовуючи довіру та отримуючи важливу інформацію.

США врятували другого пілота збитого літака F-15 в Ірані 6 апреля 2026

У місії в "підступних горах Ірану" були задіяні десятки американських літаків, зазначив президент США.

Овоч, який знижує ризики вікових хвороб 6 апреля 2026

Регулярне вживання помідорів може суттєво у цьому допомогти.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше