18 января 2024
Apple хоче збільшити обсяг оперативки у своїх майбутніх смартфонах iPhone 16 і 16 Plus з 6 до 8 Гб. Базові моделі зрівняються за ОЗП зі старшими 16 Pro і 16 Pro Max, повідомляє MacRumors.
Також є інформація, що iPhone 16 і 16 Plus підтримуватимуть стандарт Wi-Fi 6E. Він працює в діапазоні 6 ГГц. Показник дає високу швидкість бездротового інтернету та зменшує перешкоди для сигналу. 16 Pro і 16 Pro Max уже йтимуть із Wi-Fi 7.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в iPhone 16 Pro буде "смішна" батарея. Що стосується конкурентів на Android, то ось тут приклад з набагато більшою оперативкою.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Перу автобус впав у гірську ущелину: 15 загиблих 27 июля 2025
Складний рельєф та несприятливі погодні умови часто стають причиною небезпечних ситуацій для водіїв.
Телеведуча Лідія Таран розповіла, чому перестала фарбувати волосся та ким працює у Франції 27 июля 2025
Телеведуча Лідія Таран, яка з початку повномасштабного вторгнення разом зі своєю донькою від Андрія Доманського живе у Франції, вперше розповіла, ким працює там та чому перестала фарбувати волосся та наносити макіяж.
53-річна Вергара без мейку заселфилася у лікарняній палаті 27 июля 2025
53-річна колумбійська та американська акторка Софія Вергара показалася у лікарні після другої операції на коліні.