Під Києвом 82-річний пенсіонер облаштував одразу 3 укриття від ракет

30 августа 2023

Під Києвом 82-річний пенсіонер облаштував одразу 3 укриття від ракет

У Горенці під Києвом 82-річний пенсіонер облаштував одразу 3 укриття від обстрілів. Перше почав робити ще під час окупації Криму 2014 року. У час боїв за Київщину торік облаштований підвал став для чоловіка та його сусідів порятунком, повідомляє ТСН.

До бомбосховища потрапити з першого разу нелегко. Воно розташовується за дверцятами, що виїжджають.

"Я тут все зрізав, трохи забетонував, і зробив таке бомбосховище. Щороку я щось робив, потроху доробляв, буржуйку поставив ще в 15 році, ось запаси дров, запаси їжі. Бачите - тут вентиляція є", - каже чоловік.

Поки точилися бої минулого року, Горенка перебувала на лінії оборони. За кілька кілометрів від неї були вже захоплені Гостомель і Мощун. Укриття Петра стало єдиним захистом від обстрілів. Біля нього стояла тероборона, він також був у її складі в перший тиждень. Під час нальоту спали у великому бомбосховищі. В інших двох маленьких підвалах із бетонними плитами ховалися сусіди, поки не виїхали.

До 2014-го Петро робив підвали для зберігання консервації. Зараз в укриттях він не перестає поповнювати запаси води та їжі. Але водночас, ще використовує приміщення за первинним призначенням.

Зараз у будинку в чоловіка відгомонами війни слугують забиті вікна. Нові купити грошей ще немає. Але українець каже, що головне наявність укриттів. Вони зайвими не будуть, навіть коли вже не стануть потрібними за своєю місією.

techno.bigmir.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стармер відреагував на стрілянину військового корабля Росії у Ла-Манші 17 июня 2026

Те, що сталося в Ла-Манші, викликає глибоке занепокоєння, це було безвідповідально, наголосив британський прем'єр.

Під Києвом чоловік вночі проник у квартиру та скоїв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки 17 июня 2026

Під Києвом чоловік вночі проник у квартиру та скоїв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки Підозрюваному загрожує тривалий термін ув'язнення

Росіяни більше не вірять своїй владі - ЦПД 17 июня 2026

Росіяни не вірять заявам влади про "відсутність особливих руйнувань" і дедалі частіше шукають інформацію в українських пабліках.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше