17 марта 2015
Молоді користувачі соцмереж втомились ділитись кожною деталлю особистого життя в Інтернеті і частіше вдаються до кроків, які захищають їхню приватність. Про це свідчать дані дослідження однієї з найбільших дослідницьких спільнот - The Market Research Society.
Підлітки стали частіше викладати до Мережі фотографії не вказуючи свого місцезнаходження, залишають неправдиві записи на своїх сторінках, заводять по кілька фейкових аккаунтів. Також останнім часом розповсюджене розміщення дуже розпливчастих і загадкових повідомлень, розрахованих на те, щоб близькі друзі тільки у приватному чаті дізнавались подробиці.
У доповіді Колін Стронг з дослідницької компанії окремо відзначається підвищений попит до мобільних додатків, які видаляють розміщену на них інформацію через певний нетривалий проміжок часу. Наприклад, популярністю користується додаток Snapchat, який повністю видаляє розміщені на ньому фото, і їх потім неможливо відшукати у Мережі.
Одна з керівників Market Research Society Джейн Фрост повідомила, що третина аккаунтів у мікроблозі Twitter – закриті для пересічних користувачів. Переглядати стрічку можуть лише обрані. Водночас, з тих самих пристроїв реєструються й відкриті аккаунти з фейковими анкетами, на яких розміщують інформацію для широкого загалу – різноманітні відео, кумедні картинки, тощо.
"Те, що вони розміщують інформацію у загально доступному місці ще не означає, що вони хочуть публічності", - каже Колін Стронг.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Інфекція сечового міхура: як зменшити пекучий біль та позиви домашніми засобами 28 ноября 2024
Інфекції сечового міхура можуть бути досить небезпечними і є неприємною частиною життя для багатьох жінок.
Huawei запропонувала буквально хапати файли руками і переносити їх на інші пристрої - це ШІ-телепортація 28 ноября 2024
Huawei запропонувала буквально хапати файли руками і переносити їх на інші пристрої - це ШІ-телепортація
Розвідка Британії оцінила рівень меддопомоги в армії РФ 28 ноября 2024
Фіксуються значні затримки в евакуації поранених російських солдатів. Як наслідок - високі показники смертності.