3 сентября 2024

В Україні стартує пілотний проєкт, мета якого — підготовка жінок до професії водія вантажівок. Ініціатива спрямована на розширення можливостей жінок у транспортній сфері та сприяння гендерній рівності. Проєкт реалізується Фундацією інституційного розвитку за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, а також Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".
Про це повідомляє «Бізнес Цензор».
Щоб взяти участь у проєкті, потрібно подати анкету до 26 вересня 2024 року та пройти співбесіду. Ініціатива має на меті не тільки сприяння гендерній рівності, а й задоволення потреб ринку праці у водіях-далекобійниках.
Раніше ми повідомляли, хто з українців ризикує втратити право на покупку авто.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві військовозобов'язаний зарізав лікарку під час проходження ВЛК: завдав 17 поранень 1 августа 2026
У Києві військовозобов'язаний зарізав лікарку під час проходження ВЛК: завдав 17 поранень. Подробиці, фото та відео Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне
Дієтологи назвали продукти, які здатні спровокувати непритомність і слабоумство 1 августа 2026
Дієтологи з США перерахували продукти і вітаміни, дефіцит або надлишок яких загрожує людині непритомністю або…
Ще одна країна почала боротьбу з "пологовим туризмом" із Росії 1 августа 2026
Бразилія приєдналася до Аргентини та Чилі, посиливши контроль за в'їздом вагітних жінок із Росії.