22 марта 2023
Українська компанія "Старлінк" на початку березня виграла суд першої інстанції проти SpaceX Ілона Маска. Але її не залишили в спокої. "Старлінк" зіткнувся з масованою кібератакою. Про це йдеться на офіційному сайті.
Зловмисники готові припинити атаку, але за умови переказу 5000 дол на Bitcoin-гаманець.
"Шановні партнери! На ресурси нашої компанії з п'ятниці проводиться масована ДДОС-атака! Нашим фахівцям і фахівцям дата-центру вдалося максимально знизити наслідки атаки, але зараз вона триває за новим вектором.
Перед атакою нам в ультимативній формі було запропоновано "СПІВРОБІТНИЦТВО" у вигляді виплати певної суми в криптовалюті за те, що нас не будуть атакувати.
Жодних переговорів ми з ними не вели і вести не будемо! Ми робимо все можливе, щоб ефект від атаки був нульовим. Слава Україні!", - сказано в повідомленні.
Український "Старлінк" був заснований у 2005 році. Його робота - послуги з розроблення IT-стратегії, проектування та побудови мереж передавання даних, управління та інтеграції IT-служб, IT-аутсорсингу, адміністрування серверів і мереж передавання даних, а також хмарнхи рішень у власному дата-центрі.
Ілон Маск свій Starlink анонсував задовго після - тільки у 2015 році. Та попри це, юристи мільярдера ще до судової тяганини намагалися віджати назву під соусом "Starlink - це всесвітньо відомий бренд. Тому віддайте".
Нагадаємо, раніше Маск заявив, що його SpaceX "може спричинити третю світову війну"
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чи варто купувати парфуми на розлив? 17 апреля 2025
Не секрет, що брендові парфуми коштують недешево, втім є спосіб купувати улюблені аромати, причому оригінальні. Для цього достатньо купити парфуми на розлив і можете насолоджуватися!
Как выбрать надежный сейф для дома? 16 апреля 2025
Выбор надёжного сейфа зависит от того, что именно вы собираетесь в нём хранить (документы, деньги, ювелирные изделия, оружие, цифровые носители и т.п.) и от уровня угроз, от которых вы хотите защититься
У Вашингтоні відбувся мітинг на підтримку України 8 апреля 2025
Представники усіх 50 штатів зібралися біля меморіалу Лінкольна, щоб донести свою позицію владі США.