26 мая 2014
Ватикан відмовився заводити свою офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook побоюючись напливу некоректних коментарів, різкої критики і тролінгу.
Як передає Quartz, офіційна відмова Святого Престолу від створення сторінки надійшла від архієпископа Клаудіо Марія Челлі, який відповідає за стратегію католицької церкви в медіа.
Варто відзначити, що Ватикан все ж таки має офіційні представництво в соцмережах, у вигляді акаунта в Twitter, який був відкритий Бенедиктом XVI у 2012 році.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Катерина Кухар порушила мовчання на тлі чуток про розлучення з Олександром Стояновим 24 февраля 2026
"З перших вуст..." Катерина Кухар порушила мовчання на тлі чуток про розлучення з Олександром Стояновим Прима-балерина не виходить з чоловіком на публіку
Патрульна поліція назвала головні причини смертельних ДТП у січні 24 февраля 2026
Патрульна поліція назвала головні причини смертельних ДТП у січні
Стрес і судини: як психоемоційне напруження б'є по серцю 24 февраля 2026
Психоемоційне напруження, особливо якщо воно тривале і не має виходу, чинить руйнівний вплив не лише на настрій, а й на тіло. Під час тривожних подій, зокрема небезпечних і загрозливих для життя ситуацій, запускаються складні фізіологічні механізми.