27 ноября 2024

Google представила нову функцію для Android під назвою Restore Credentials, яка значно спрощує перехід на новий пристрій.
Завдяки цій можливості користувачам більше не потрібно повторно входити в кожен застосунок при зміні смартфона. Під час авторизації програма створює спеціальний ключ відновлення, який підтверджує особу користувача. Цей ключ шифрується і зберігається на девайсі, а за активного хмарного резервного копіювання синхронізується з акаунтом.
Під час зміни телефону всі дані та ключі відновлення автоматично завантажуються з хмари. Після встановлення застосунку він знаходить свій ключ відновлення і миттєво виконує вхід, надаючи доступ до даних. Однак для використання цієї опції розробники мають інтегрувати підтримку ключів відновлення у свої додатки та ігри.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як налаштувати українську мову в Gemini.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft представила ШІ-моделі для роботи з зображеннями та мовою — вони значно економніші за аналоги OpenAI 26 июля 2026
Microsoft випустила в публічний попередній перегляд дві нові моделі штучного інтелекту власної розробки. MAI-Image-2.5-Pro є флагманським генератором зображень у асортименті компанії; MAI-Voice-2-Flash призначений для розпізнавання мови в умовах великих обсягів корпоративних робочих навантажень.
За межами Сонячної системи вперше знайшли місяць, але не такий, як наш 26 июля 2026
Хочеться вірити, що далекі світи також купаються у світлі власних місяців. По-перше, це красиво. По-друге, виявлення супутників у екзопланет важливе для більш повного розуміння еволюції зоряних систем. До недавнього часу астрономи не могли з залізною впевненістю повідомити про відкриття жодної екозорі. Виявлено лише кілька кандидатів на такі об'єкти. Нове відкриття наближає той момент, коли перша інопланетна луна стане реальністю.
"Перемога" антиваксерів: у США рекордний сплеск кору 26 июля 2026
У Штатах, де МОЗ очолює затятий противник вакцинації Роберт Кеннеді-молодший, за 18 місяців зафіксували більше випадків кору, ніж загалом за попередні 25 років.