29 октября 2024

Huawei Mate XT - перший у світі смартфон з потрійним екраном, ціна якого починається від 2800 дол. Наразі пристрій доступний лише в Китаї, але журналісти і блогери вже встигли протестувати його. Наприклад, JerryRigEverything провів тест на міцність цього розкладного телефону.
З урахуванням його інноваційної конструкції, такі випробування викликають великий інтерес. Важливо відзначити, що, як і в інших складних моделей, дисплей захищений пластиком, навіть якщо під ним знаходиться ультратонке скло. Пластик дряпається навіть при легкому контакті, і продукт Huawei не став винятком.
Mate XT продемонстрував найгірші результати серед усіх протестованих складних смартфонів у випробуваннях на стійкість до піску. Піщинки забили шарніри до такої міри, що вони перестають працювати.
При тестуванні на вигин також не сталося дива. У розкладеному стані телефон досить тонкий і великий, що робить його вразливим - для його поломки потрібно зовсім небагато зусиль.
Нагадаємо, раніше ми давали огляд на Huawei Mate XT.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ заявила про створення комплексу для глушіння Starlink, однак є нюанс 17 июня 2026
Серед недоліків самі окупанти відмічають, що новостворений "Волна Купол Гарант" має стояти близько до фронту і надто помітний для Сил оборони України.
Як правильно вживати льон: 5 простих порад 17 июня 2026
Льон та його насіння будуть корисними і не нашкодять організму лише за певних умов вживання.
Представлено смартфон Honor X70 Pro Max — великий екран, захист IP69K та батарея на 8560 мА·год 17 июня 2026
Компанія Honor без зайвого шуму вивела на ринок новий смартфон середнього рівня, в якому акцент зроблено на захисті корпусу від пилу, вологи та механічних пошкоджень, а також на високій автономності. Пристрій Honor X70 Pro Max доступний у двох конфігураціях з різним об'ємом внутрішнього накопичувача, а також у кількох варіантах кольорового виконання корпусу.