6 февраля 2011
Фотографии по этой аварии прислал постоянный читатель Тимур. По его информации, Chevrolet Aveo также как и Nissan Pathfinder в тот вечер не добрался до плато.
Авария произошла километрав на десять выше от Nissan. Автомобиль слетел с дороги и уперся в дерево. К счастью, в машине люди не пострадали. На автомобиле на передней оси установлена зимняя шипованная резина, сзади летняя лысая. Возможно, автомобиль занесло.
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
drugasmuga.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Меланія Трамп отримала особисту відповідь Путіна 11 октября 2025
Завдяки ініціативі першої леді США вдалося повернути вісьмох українських дітей, незаконно вивезених до Росії.
Переможець Євробачення-2024 вперше прибули до Києва та кумедно потанцювали під "Варенички" Поплавського 11 октября 2025
Переможець Євробачення-2024, швейцарський артист Nemo, які ідентифікують себе небінарною особистістю, 9 жовтня вперше прибули до Києва.
За межею бідності живуть 18 млн росіян 11 октября 2025
Причина цьому - рекордні витрати на нацбезпеку і серйозні проблеми у постачанні газу на зовнішні ринки.