2 ноября 2024
На дорогах з камерами фіксації порушень водії часто ставлять питання, чому деякі автомобілісти, навіть коли дозволена швидкість здається обмеженою, продовжують рухатися швидше за загальний потік. Представник поліції пояснив причини такої поведінки і дав корисні рекомендації для водіїв.
Про це повідомляє UAmotors.
Водії повинні знати про існування нештрафованого порогу перевищення швидкості, який становить 20 км/год. Це означає, що якщо на певній ділянці дороги встановлене обмеження в 60 км/год, потік автомобілів нерідко рухається зі швидкістю близько 70 км/год. Таким чином, вдається уникнути штрафів, оскільки перевищення швидкості в межах цього порогу не карається.
Ще одним важливим фактором є те, що спідометри в автомобілях часто показують швидкість з невеликою похибкою. Досвідчені водії знають про це і враховують похибку під час руху. Наприклад, якщо ваш спідометр показує 75 км/год, реальна швидкість може бути ближчою до 70 км/год.
Найточнішу інформацію про швидкість автомобіля можна отримати, використовуючи навігаційні програми на смартфоні. Такі програми отримують дані від супутників і обчислюють реальну швидкість, яка зазвичай дещо нижча, ніж показує автомобільний спідометр.
Це явище ще помітніше при руху на високих швидкостях. Наприклад, коли обмеження швидкості становить 110 км/год, а водій їде зі швидкістю 130 км/год за спідометром, GPS-навігатор часто показує реальні 120 км/год. Саме тому досвідчені водії орієнтуються на дані з супутників, а не на показники спідометра.
Розуміння нюансів похибки спідометра і користування навігаційними додатками дозволяє водіям краще контролювати ситуацію на дорозі і уникати непотрібних штрафів. Такі знання можуть зробити подорож більш безпечною та зручною, а також допомагають впевненіше почуватися за кермом навіть на дорогах із суворим контролем швидкості.
Раніше ми повідомляли, що потрібно знати автовласникам про нові правила продажу автомобілів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Как выбрать детский электромотоцикл 9 июля 2025
Покупка первого электромотоцикла для ребенка – событие, волнующее и ребёнка, и родителей. Хочется, чтобы техника была безопасной, удобной, «как настоящая» и не развалилась после первого заезда
Інна Мірошниченко прокоментувала спілкування з біобатьками доньки і чому їй довелося пригрозити поліцією 9 июля 2025
Юристка та блогерка Інна Мірошниченко, яка разом із чоловіком, телеведучим Тімуром Мірошниченком виховує чотирьох дітей, зокрема прийомну дочку Ангеліну, допускає, що колись дівчинка познайомиться зі своїми біологічними батьками.
Європарламент остаточно схвалив нові правила в'їзду в ЄС 9 июля 2025
Система в'їзду-виїзду (EES) незабаром реєструватиме дані, зокрема ім'я, тип проїзного документа, час і місце в'їзду та виїзду.