24 июля 2014
Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів запровадити в Україні трете покоління мобільного зв'язку за технологією UMTS.
Наказ президента передбачає здійснення Кабміном, Міністерством оборони та іншими державними установами заходів щодо конверсії радіочастотного ресурсу України для запровадження 3G до 15 серпня 2014 року. Окрім того, національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації повинна забезпечити проведення до 30 жовтня 2014 року тендерів на видачу ліцензії для запровадження 3G.
Слід зазначити, що у роботі над переходом на новий формат мобільного зв'язку окрема увага приділяється Збройним силам України, які мають бути переозброєнні сучасними засобами радіорелейного зв'язку та радіолокації. переозброєння сучасними засобами радіорелейного зв'язку та радіолокації.
Раніше заступник глави Адміністрації Президента з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків заявив, що "за умови належної організації та проведення відкритого тендеру Державний бюджет України від продажу ліцензій отримає протягом 4-6 місяців близько З млрд. грн., а Міністерство оборони України за договором конверсії - близько 2 млрд. грн. на розвиток системи зв'язку".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Храм Гробу Господнього в Єрусалимі вперше в історії повністю закрили 21 марта 2026
Закриття Храму Гробу Господнього напередодні Великодня викликає занепокоєння серед християн.
Доступний MacBook Neo став хітом 21 марта 2026
На минулому тижні Apple випустила три нових ноутбука: MacBook Neo, MacBook Air та MacBook Pro на чипах M5 Pro і M5 Max. Тепер же генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що в рамках цього запуску був встановлений новий рекорд за кількістю покупців, які вперше придбали комп'ютери Mac.
ОАЕ заявили про знищення угруповання, пов'язаного з Іраном і Хезболлою 21 марта 2026
Мережа діяла всередині країни під фіктивним комерційним прикриттям і прагнула поринути у національну економіку ОАЕ.