Пошуковик Google не показуватиме відповіді на деякі запитання

13 августа 2022

Пошуковик Google не показуватиме відповіді на деякі запитання

У Google заявили, що припинять надавати швидкі відповіді на "безглузді запитання". Мова про фрагменти тексту, які відразу ж з'являються у пошуковій системі. З їх допомогою користувачі можуть не переходити на конкретні сайти. Відповіді генеруються автоматично із фрагментів змісту, доступного у мережі. Про це повідомляє The Guardian.

У 2017 році техногігант потрапив у скандал через поширення фейкових новин. На запит "Чи планує Обама переворот", штучний інтелект відповів користувачам "Обама справді може планувати комуністичний переворот наприкінці свого терміну". Таку інформацію пошуковик знайшов на сайті із теоріями змови.

Фахівці навчили свої системи краще шукати невірні припущення. Завдяки останньому оновленню кількість таких фрагментів зменшилась на 40%.

Також у Google пообіцяли попереджати, якщо на певний запит не знайдеться корисної чи якісної відповіді.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що завдяки лапкам у Google можна відфільтрувати пошукові запити.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Литва оголосила надзвичайний стан через метеозонди 9 декабря 2025

Надзвичайний стан дозволить відомствам тісніше координувати свої дії та залучити до допомоги військові підрозділи.

58-річний Джанлука Ваккі розкрив, з чого складається його вечірнє тренування 9 декабря 2025

58-річний "танцюючий мільйонер" Джанлука Ваккі, чиїй фізичній формі може позаздрити і чимало молодих парубків, зняв на відео для Instagram фрагмент свого вечірнього воркауту.

Трамп: Європа рухається в дуже поганому напрямку 9 декабря 2025

Глава Білого дому розкритикував Євросоюз за накладення штрафу на соцмережу Х. Водночас Трамп визнав, що мало знає про суть справи.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше