1 марта 2018
Автомобиль, имоверно, презентуют на выставке в Пекине.
Nissan опубликовал первые фотографии и видео новой модели рамного внедорожника Terra. Он сконструирован на базе пикапа Navara последней генерации. Пока что никаких технических характеристик не сообщается.

Автомобиль скорее всего презентуют в апреле 2018 года на Пекинском автосалоне. Новый Nissan Terra планируют продавать только на Азиатском рынке. Естественно основной рынок сбыта будет в Китае.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії 7 апреля 2026
"Я брав ролі придурків". Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії Іван Довженко не хоче сприймати себе крізь призму "династії"
Україна та Сирія відновлюють роботу посольств 6 апреля 2026
Після підписання спільного комюніке про відновлення дипломатичних відносин обсяги двосторонньої торгівлі збільшилися у дев'ять разів.
У машині було 7 дітей: зірка "Беверлі-Гіллз 90210" потрапила в страшну ДТП 6 апреля 2026
У машині було 7 дітей: зірка "Беверлі-Гіллз 90210" потрапила в страшну ДТП Машину Спеллінг протаранив інший водій