Про Windows 11 можна поки що забути: у Windows 10 з'явиться ШІ

21 ноября 2023

Про Windows 11 можна поки що забути: у Windows 10 з'явиться ШІ

Microsoft почала тестування асистента на основі штучного інтелекту Copilot для Windows 10. Він доступний у попередній версії 22H2. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Copilot можна ставити запитання і отримувати відповіді в текстовому або голосовому вигляді. Щоправда, функціонал більш спрощений, порівняно з Windows 11. Наприклад, ШІ не може керувати налаштуваннями пристрою і додатків. Але водночас розробники натякнули, що змоги помічника будуть поступово розширюватися.

Ймовірно, Microsoft пішла на такий крок через популярність 10 покоління операційної системи. До того ж, так може зрости аудиторія Copilot, а у розробників з'явиться стимул для підготовки нових фіч.

Нагадаємо, раніше ми більше писали про Copilot ось тут. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Майбутнє в руках: складаний Splay Max об'єднує монітор і проектор в одному тканинному дисплеї 19 июня 2025

Майбутнє в руках: складаний Splay Max об'єднує монітор і проектор в одному тканинному дисплеї

Без прав і без штрафів: який транспорт дозволено водити без посвідчення 19 июня 2025

Без прав і без штрафів: який транспорт дозволено водити без посвідчення

Honor випустить найтонший і найлегший складаний смартфон у світі раніше, ніж Samsung 19 июня 2025

Honor випустить найтонший і найлегший складаний смартфон у світі раніше, ніж Samsung

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше