26-річній дівчині довелося змінити ім'я через iPhone

10 октября 2023

26-річній дівчині довелося змінити ім'я через iPhone

26-річній Сірі Прайс з Единбурга довелося змінити своє ім'я через iPhone. Тепер друзі та колеги дівчини називають її Сіз, щоб не активувалися телефони, що знаходяться навколо. Про це повідомляє The Sun.

У ситуації винен голосовий помічник на гаджетах під назвою Siri. Щойно хтось вітався з міс Прайс, то навколо оживали iPhone і були готові виконувати команди.

Сірі Прайс працює у спортзалі. А в такому місці завжди багато людей. До того ж, у неї самої яблучний смартфон. Дівчина розлючена. А з боку Apple коментарів поки що не було щодо ситуації.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що батьки продали немовля заради iPhone 14. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Віталіна Ющенко привітала дочку з 25-річчям і показала її фото 8 марта 2025

Віталіна Ющенка з трьома дітьми

Названо природні джерела антиоксидантів 8 марта 2025

Природні джерела антиоксидантів

Побили власників квартири та, погрожуючи гранатою, пограбували: у Києві затримали чотирьох рецидивістів 8 марта 2025

Побили власників квартири та, погрожуючи гранатою, пограбували: у Києві затримали чотирьох рецидивістів. Фото Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Оксфорд клиник 1.1
Оксфорд клиник

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше