15 августа 2024

В Україні нещодавно було введено значні зміни в законодавство, які збільшили розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху. Водії можуть отримати серйозні стягнення навіть за порушення, що раніше вважалися незначними, наприклад, за керування автомобілем після позбавлення прав.
Про це пише видання 'Твоя МАШИНА'.
Раніше штраф за керування транспортним засобом особою, позбавленою прав судом, становив всього 510 гривень. Ця сума була недостатньо стримуючою для багатьох водіїв, які ігнорували заборону і продовжували їздити без прав. Тепер, згідно з новими змінами до статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), відповідальність стала набагато суворішою.
Ці зміни покликані підвищити безпеку на дорогах та зменшити кількість порушень. Багато водіїв ще не знають про ці нововведення, що може призвести до неприємних сюрпризів. Важливо уважно стежити за актуальними змінами в законодавстві, щоб уникнути великих фінансових втрат і тривалих обмежень.
Раніше ми повідомляли, як сплатити штрафи за порушення ПДР та інші через 'Дію'.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
За кілька годин до старту: Шакіра, Голлівуд та грандіозні плани на відкриття ЧС-2026 12 июня 2026
Ввечері, 11 червня, світ затамував подих: на легендарному стадіоні «Ацтека» в Мехіко офіційно стартував Чемпіонат світу з футболу 2026.
ООН вперше за десятиліття зафіксувала зниження кількості біженців у світі 12 июня 2026
Чисельність біженців у світі скоротилася на 3% - до 35,6 млн осіб. За даними ООН, сім із десяти біженців походять з Афганістану, Південного Судану, Судану, Сирії, України і Венесуели.
Microsoft готує неприємний сюрприз для користувачів Office 2019 на Mac 12 июня 2026
Microsoft готує неприємний сюрприз для користувачів Office 2019 на Mac