8 января 2024
Військовий експерт Олександр Мусієнко проаналізував загрозу від ймовірного отримання окупантами північнокорейських балістичних ракет. Він послався на інформацію США, які заявили, що подібний вид озброєння вперше РФ застосувала по території нашої країни 30 грудня. Тоді ракета впала в поле в Запорізькій області. Про це повідомляє УНІАН.
За його словами, всі розуміють, що метою терористів було не поле. А Запоріжжя чи інше місто.
"Тобто, сталося просто аварійне сходження, як кажуть у країні-агресорі. Можна припустити, що перший випадок застосування був проблемним або російський персонал військових, які запускали ракету, не довчився, тому щось пішло не так", - сказав Мусієнко.
Йдеться про ракети КН-23, які вважаються копією Іскандера через схожість у характеристиках.
"Очевидно, що Росія спочатку допомогла Північній Кореї з виготовленням цих балістичних ракет, а потім купила. А це свідчить про те, що в російської військової промисловості виникли проблеми з виробництвом саме балістичних ракет. За даними західних аналітиків і української розвідки, Росія виробляє близько 100 крилатих ракет на місяць, але щодо балістичних ракет інформації немає", - додав Олександр Мусієнко.
Північна Корея могла передати Росії кілька десятків балістики. Цієї кількості "не багато, але й не мало". Мусієнко каже, що РФ не використовуватиме ці ракети для 1-2 прицільних ударів по якомусь об'єкту. Її мета - терор.
"Тобто, балістичні ракети в такій кількості - це фактично зброя, яку можна використовувати для атак по містах. Таким, як Харків, Дніпро, Запоріжжя, українська столиця. Центральна і Східна Україна вона вся покривається. Практично скрізь можна діставати, якщо наносити удари з території Росії, з окупованих територій або з окупованого Криму. Тому, це зазвичай представляє нові виклики і загрози", - акцентував Мусієнко.
Також Мусієнко прокоментував важливість виготовлення нашою країною власних ракет. Нам не треба з 0 їх створювати, оскільки ми маємо певні напрацювання. Він вказує, що система виробництва у нас присутня, з вибуховою частиною теж немає проблем.
"Все інше потрібне, я не думаю, що наші західні партнери були б проти нам продати, щоб ми самі виробляли. Немає принципових складнощів, за наявності фінансування і волі, щоб це зробити. Взагалі, комплекс "Грім 2" розраховувався, як фактично трансформер. Він передбачався як оперативно-тактична ракета для ударів по наземних цілях, у перспективі - як зенітно-ракетний комплекс і навіть як комплекс, який може стріляти протикорабельними ракетами. Тобто, все що потрібно, фактично - три в одному. Сподіваюся, ми його побачимо", - резюмував експерт.
Нагадаємо, про ОТРК "Грім" ми писали тут.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві на Оболоні сварка між родичами закінчилась вбивством 23 ноября 2024
У Києві на Оболоні сварка між родичами закінчилась вбивством. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Допомагала чоловікам отримати інвалідність: поліцейські Києва викрили посадовицю МСЕК 23 ноября 2024
Допомагала чоловікам отримати інвалідність: поліцейські Києва викрили посадовицю МСЕК. Фото Зловмисниці загрожує до семи років з позбавлення волі
В мережі назвали, скільки коштує підготовка автомобіля до холоду 23 ноября 2024
В мережі назвали, скільки коштує підготовка автомобіля до холоду