17 ноября 2022
У США наклали санкції на компанії, які організували нелегальний імпорт чипів у Росію. Влада виявила міжнародну мережу закупівель, що забезпечує технологіями російський військово-промисловий корпус. Про це повідомляється на сайті home.treasury.gov.
Мережа закупівель працювала завдяки фінансовим посередникам та особам, пов'язаним із Кремлем. Загалом Мінфін Штатів запровадив обмеження проти 14 фізичних осіб, 28 юридичних осіб, 8 літаків.
Санкціями покарали російського розробника чіпів "Міландр" та пов'язаного з ним розробника електроприладів "Мілур", також Milur Electronics (Вірменія), Sharp Edge Engineering (Тайвань), Milur SA (Швейцарія). Всі вони постачали в Росію готову електроніку, яку потім використовували у військових цілях.
"Міландр" офіційно займається розробкою інтегральних мікросхем, виробництвом електронних модулів та інших комплектуючих. За останні 10 років компанія виконала понад 240 ОКР, які замовлялися для радіотехнічних систем, бортових обчислювачів тощо. Milur Electronics у Вірменії замовляв друк чіпів на іноземних заводах та допомагав продавати їх іноземним партнерам. Швейцарський Milur SA є основним акціонером вірменського Milur Electronics, його використовували в "Міландрі" для переказу грошей, надання матеріальної та технічної підтримки.
"Мінфін з'ясував, що гендиректором згаданої компанії та Milur Electronics є росіянин Росії Михайло Павлюк. Працюючи з Milur SA, він займався реєстрацією Milur Electronics у Вірменії та переказом коштів між компаніями, а завдяки фінансовим махінаціям на його особистому рахунку виявилася велика сума грошей.
Sharp Edge Engineering Inc - це тайванська підставна компанія-прошарок, яка закуповувала мікроелектронні компоненти у виробників в Азії. Співробітники "Міландр" використали обліковий запис Sharp Edge для закупівлі обладнання", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, яку техніку росіяни залишили під час втечі з Чорнобаївки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Лондоні проходить перший саміт Британія-ЄС 19 мая 2025
Лідери Великої Британії та Євросоюзу досягли угоди про зміцнення зв'язків. Мова йде про найзначніше перезавантаження відносин після Brexit.
Ізраїль погодив відновлення поставок гуманітарної допомоги до Гази 19 мая 2025
Нетаньягу поінформував членів кабінету безпеки про рішення без проведення голосування, що зазвичай передбачається у таких випадках. Причиною стало посилення тиску з боку США.
Келлог розкрив перший пункт мирного плану США 19 мая 2025
Всеосяжне припинення вогню має стати початком реалізації мирного плану щодо російсько-української війни.