24 января 2025
Авіаційний експерт Валерій Романенко зазначає, що окупанти зараз рідше стали застосовувати далекобійні дрони та ракети для ударів. Ймовірно, санкції проти РФ, за словами Романенка, все ж трохи втілюються в життя.
Аналітик вказує, що західні виробники могли почати дотримуватися правил, згідно з якими заборонено постачати будь-кому компоненти подвійного призначення.
"Мікропроцесори, вентильні хромовані матриці, інші досить складні радіоелектронні компоненти. Мабуть, через це у росіян є певний дефіцит далекобійних безпілотників", - каже Валерій Романенко.
У Росії виробництво ракет не зростає. Балістику зараз кремлівський режим використовує "дуже обережно".
"Схоже, у них є проблеми з компонентами, тому що використовують одну-дві балістичні ракети, а раніше летіли десятками. Схоже на те, що нарешті радіоелектронні компоненти, які є критичними для більшості озброєнь, все ж таки отримують у меншій кількості", - додав експерт.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки ракет на місяць виробляють у РФ.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Європа не вірить обіцянкам Трампа Україні - ЗМІ 11 июля 2025
Європейські країни в невіданні щодо планів американської адміністрації щодо своєї безпеки та підтримки України. Політика Дональда Трампа залишається непередбачуваною, але в контактах з Пентагоном справи йдуть ще гірше.
Франція після 15-річної перерви відновлює виробництво ракет SCALP 10 июля 2025
Поставлені в Україну франко-британські ракети SCALP/Storm Shadow продемонстрували свою ефективність у сучасних бойових діях високої інтенсивності.
В Лос-Анджелесі обвалився тунель: понад 30 людей опинилися у пастці (відео) 10 июля 2025
Згодом рятувальники повідомили, що всі робітники, які опинилися в пастці в тунелі, звільнені.