24 января 2025
Авіаційний експерт Валерій Романенко зазначає, що окупанти зараз рідше стали застосовувати далекобійні дрони та ракети для ударів. Ймовірно, санкції проти РФ, за словами Романенка, все ж трохи втілюються в життя.
Аналітик вказує, що західні виробники могли почати дотримуватися правил, згідно з якими заборонено постачати будь-кому компоненти подвійного призначення.
"Мікропроцесори, вентильні хромовані матриці, інші досить складні радіоелектронні компоненти. Мабуть, через це у росіян є певний дефіцит далекобійних безпілотників", - каже Валерій Романенко.
У Росії виробництво ракет не зростає. Балістику зараз кремлівський режим використовує "дуже обережно".
"Схоже, у них є проблеми з компонентами, тому що використовують одну-дві балістичні ракети, а раніше летіли десятками. Схоже на те, що нарешті радіоелектронні компоненти, які є критичними для більшості озброєнь, все ж таки отримують у меншій кількості", - додав експерт.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки ракет на місяць виробляють у РФ.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ЄС зменшилась кількість клопотань про притулок 18 июля 2025
Протягом квітня 2025 року первинні клопотання про міжнародний захист у ЄС подали 48 520 осіб. Це на 16% менше, ніж у попередньому місяці, та на 37% менше, ніж за квітень 2024 року
Стало відомо, що не має права робити поліція при зупинці вашого авто 18 июля 2025
Стало відомо, що не має права робити поліція при зупинці вашого авто
В Росії пожалілися на масштабну атаку дронів 18 июля 2025
Росавіація запроваджувала під час нальоту БПЛА обмеження на польоти в московських аеропортах Домодєдово, Жуковський, Внуково.