Росія вкрала у Британії супутники - їх хочуть обміняти

19 января 2023

Росія вкрала у Британії супутники: їх хочуть обміняти

Російське підприємство Роскосмос відмовилося віддавати 36 іноземних супутників OneWeb, які перебували на його майданчику. Також РФ вивела своїх співробітників з космодрому у Французькій Гвіані, але забула там компоненти для ракети. Про це повідомляє НВ.

Рішення не віддавати британські супутники належить скандальному Дмитру Рогозіну . Він надав Британії список вимог, за виконання яких можна повернути апарати назад. Але Британія послала Рогозіна слідом за російським кораблем.

Нелогічність дій Роскосмосу призвела до того, що під час втечі з космодрому, там залишили компоненти до Союзу. Контроль над ними взяла французька організація Arianespace.

Зі зміною керівництва в Роскосмосі, мабуть, вирішили виправити помилки і повернути запчастини. Відомство готове передати Британії її супутники. Але реакції ні з боку французів, ні з боку британців не було.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Росії готують план порятунку для екіпажу "Союзу МС-22". На ньому сталася аварія. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Instagram нарешті додав опцію, на яку користувачі чекали роками 16 июня 2025

Instagram нарешті додав опцію, на яку користувачі чекали роками

ЦАХАЛ закликав евакуюватися з районів виробництва зброї в Ірані 16 июня 2025

Перебування поблизу зазначених об’єктів наражає життя цивільних іранців на небезпеку, попередила армія Ізраїлю.

Злата Огнєвіч показала нецензурний жест на зухвалих фото з вайбом нульових 16 июня 2025

Співачка Злата Огнєвіч потішила своїх шанувальників новими зухвалими фото з вайбом 2000-х. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше