11 октября 2013
Компания LG Electronics решила необычным способом разрекламировать свой новейший флагман LG G2 на улицах Парижа.

Каждый прохожий, который помещал свой смартфон в "аппарат для проверки производительности", за его стеклом человек издевался над устройством владельца.

В конце остатки смартфона скидывались в коробочку и отдавались владельцу, который к тому времени уже оказывается расстроен. Но внезапно, в коробке оказывался новенький LG G2.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
techno.bigmir.net
← Вернуться на предыдущую страницу
Айфоноподібний смартфон Vivo X300 E з оптикою Zeiss та батареєю на 7200 мА·год надійде в продаж через тиждень 21 июля 2026
Vivo оголосила про майбутній вихід смартфона Vivo X300 E, який надійде в продаж у Китаї на наступному тижні, 27 липня. Компанія також розкрила його дизайн і повідомила деякі ключові характеристики. На даний момент на новинку вже відкрито попереднє замовлення.
NASA показало захоплюючий таймлапс Марса, знятий зондом «Психея» 21 июля 2026
Космічний апарат Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) США «Психея» (Psyche) благополучно рухається до своєї мети в поясі астероїдів поблизу Юпітера. У травні зонд облетів Марс по орбіті планети для отримання гравітаційного прискорення. Тепер же аерокосмічне агентство опублікувало таймлапс-відео, яке було створене з знімків, зроблених під час зближення з Червоною планетою.
Названі шкідливі наслідки надмірного вживання моркви 21 июля 2026
Видання Eat This, Not That! опублікувало статтю про наслідки надмірного вживання моркви. Даний овоч містить…