Розкрито деталі першого телефону з двома 200-МП сенсорами

9 сентября 2025

Розкрито деталі першого телефону з двома 200-МП сенсорами

За повідомленнями інсайдерів, майбутній vivo X300 Ultra стане першим смартфоном у світі, який отримає відразу два модулі по 200 МП на задній панелі. Презентація пристрою очікується на початку 2026 року.

Як уточнює GSMArena з посиланням на Digital Chat Station, мова йде про головну камеру і перископічний телеоб'єктив з роздільною здатністю 200 МП і фокусною відстанню 85 мм. Доповнювати їх буде надширокий сенсор на 50 МП.

Перископічний модуль, за наявними даними, оснастять датчиком формату 1/1,4 дюйма. Ймовірно, це новий Samsung ISOCELL HPB, оптимізований для смартфонів vivo. Такий же сенсор планують використовувати і в моделі X300 Pro.

Фронтальна камера X300 Ultra отримає 50 МП, автофокус і кут охоплення 92 градуси. За оптичну частину, як і раніше, відповідатиме ZEISS.

Якщо базовий X300 і версія Pro працюють на Dimensity 9500, то Ultra отримає флагманський чіп Snapdragon 8 Gen 5, який прийшов на зміну Snapdragon 8 Elite.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Samsung готує Galaxy S26 з дизайном, що повторює майбутній iPhone 17.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Лікар пояснив, чому потрібно відмовитися від чищення вух 28 июля 2026

Приблизно у шести відсотків людей спостерігається надмірне виділення вушної сірки. Її скупчення може викликати погіршення…

Потап і Настя спробували пожартувати про Галкіна на Юрмалі, але зганьбилися 28 июля 2026

Потап і Настя спробували пожартувати про Галкіна на Юрмалі, але зганьбилися. Вираз обличчя Пугачової сказав більше за слова Подружжя було здивоване зверненням Потапа

Українського "генія саксофона" та військового звинуватили в домаганнях: його пообіцяли покарати 28 июля 2026

Схопив за геніталії та пропонував "музичне вибачення". Українського "генія саксофона" та військового звинуватили в домаганнях: його пообіцяли покарати На інцидент відреагували у "Культурних силах", де він проходить службу

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бандик О.А. 5.0
Бандик О.А.

Отзывов: 1

Spravk.xyz 5.0
Spravk.xyz

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше