31 октября 2015
Групі стартаперів із Каліфорнії під назвою Comet вдалося створити смартфон, який не тоне у воді. Тепер розробники намагаються зібрати кошти на проект.
Кампанію зі збору коштів хлопці почали на Indiegogo. Поки що їм вдалося назбирати майже 36 тисяч доларів з необхідних 100 тисяч.
Як йдеться в описі до гаджету, потрапляючи у воду, він не тоне, а плаває на поверхні. Крім того, смартфон відповідає стандарту водонепроникності IPx7, як у ехолотів.
Крім того, Comet є чим похвалитися і крім водостійкості. Смартфон має високу ступінь захисту даних. У ньому використовується кодування військового рівня, що забезпечує безпеку дзвінків та СМС.
Для розваги в Comet є функція розпізнавання настрою. Використовуючи біометричні сенсори, смартфон визначає настрій власника і, залежно від цього, змінює кольори світлодіодного підсвічування.
Comet також має вражаючі технічні характеристик. Він оснащений 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 810 з тактовою частотою 2 ГГц, 4 Гб ОЗУ та 4,7-дюймовим AMOLED-дисплеєм.
Обсяг пам'яті в залежності від версії може становити 32 і 64 Гб. Ємність батареї становить 2800 мАч. На довершення до цього смартфон має подвійну 16-мегапіксельну камеру.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Білому домі пояснили зупинку у поставках зброї Україні 8 июля 2025
В адміністрації США заявили, що глава Пентагону не ухвалював рішення про призупинення постачань без схвалення Трампа.
Ізраїль готується відновити війну з Іраном - ЗМІ 8 июля 2025
Президент США Дональд Трамп та ізраїльський прем'єр Біньямін Нетаньягу обговорюватимуть подальші кроки щодо Ірану.
Небачене раніше фото Івана Дорна стало вірусним в мережі: співака порівняли з "алкашем" 8 июля 2025
"Ось на що перетворює людину русскій мір". Небачене раніше фото Івана Дорна стало вірусним в мережі: співака порівняли з "алкашем" Зовнішність артиста настільки змінилася, що багато хто його не впізнає