Названо найшкідливішу для батареї функцію смартфона

23 декабря 2022

Розряджає в 5 разів швидше: названо найшкідливішу для батареї функцію смартфона

Що більший показник автономної роботи, то краще. Така категорія може бути застосована і до смартфонів. Фахівці лабораторії DxOMark протестували витрату акумуляторів гаджетів з активованою функцією Always On Display. Вона розряджає батарею в 3 - 5 разів швидше.

За вимкненої та увімкненої опції iPhone 14 Pro Max пропрацював 466 і 122 години відповідно, Google Pixel 7 Pro - 367 і 139 годин, Xiaomi 12S Ultra - 495 і 103 години, Samsung Galaxy S22 Ultra - 417 і 136 годин.

З активованим режимом Always On Display краще за інших себе продемонстрували Google і Samsung. А без використання AOD iPhone і Xiaomi стали найкращими.

Фото - DxOMark
Фото - DxOMark

Окрім таких висновків експерти зазначили, що постійне використання Always On Display з часом загрожує вигорянням матриці в смартфоні. Екран створюватиме ефект "залишкової картинки".

Нагадаємо, раніше bigmir.net публікував ТОП-5 смартфонів у ціновому діапазоні до 300 дол. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фахівці пояснили, чому постійна втома може бути сигналом прихованого запалення 25 мая 2026

Лікарі пояснили, чому постійна втома може бути сигналом прихованого запалення — і цей симптом часто…

США збережуть блокаду іранських портів до підписання угоди 25 мая 2026

"Відносини з Іраном стають набагато професійнішими та продуктивнішими", відзначив президент США.

Трамп прокоментував стрілянину біля Білого дому 25 мая 2026

Озброєний чоловік мав "насильницьке минуле та, можливо, одержимість найціннішою спорудою країни", відзначив американський президент.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo shop 0.6
Leo shop

Отзывов: 1

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше