1 сентября 2014
СБУ домовилася з корпорацією Google щодо протидії російським спецслужбам, які поширюють у мережі кремлівську пропаганду та сіють паніку серед українців.
Про це на брифінгу заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.
За його словами, російські спецслужби через соціальні мережі, електронну пошту та sms-повідомлення поширюють відверту дезінформацію, щоб посіяти страх та паніку серед українських користувачів.
"18-й спеціальний центр Федеральної служби безпеки РФ у соціальних мережах, через електронну пошту та sms-повідомлення, через Facebook цілеспрямовано три доби розсилає тексти панічного характеру, маючи на меті спровокувати паніку", – сказав Наливайченко.
Він повідомив, що український уряд завершив перемовини з Google щодо заходів запобігання блокуванню Росією каналу YouTube та інших ресурсів, де викладається об'єктивна інформація про реальну ситуацію в Україні.
Також Наливайченко проінформував, що спецслужбам активно допомагають і російські журналісти, зокрема співробітники пропагандистських каналів Lifenews і "Звезда".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
Янукович під чужим ім'ям живе в Сочі - ЗМІ 28 июля 2026
Сім'я експрезидента-втікача за роки перебування в РФ придбала значні активи і має мільйони доларів на рахунках.
Суд обрав запобіжний захід організатору виставки на Київщині, по якій вдарила Росія 28 июля 2026
Суд обрав запобіжний захід організатору виставки на Київщині, по якій вдарила Росія. Усі подробиці Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі