Сервіс Google Фото змінився

20 сентября 2022

Сервіс Google Фото змінився: що нового

Google Фото тепер має оновлену функцію "Спогади". Програма сама вибиратиме з довгих роликів кадри для створення кліпів. Також знімки здаватимуться динамічними завдяки масштабуванню. А опція стилів дозволить задати контент однорідний візуальний дизайн. Про це розповіли у blog.google.

Створювати колажі в Google Фото стало значно легше. Потрібно вибрати зображення чи відео, визначитися з дизайном. Дозволено змінювати яскравість, колір та багато іншого для кожного елемента.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Google почала впроваджувати нову функцію для Play Store. Користувачі зможуть відстежувати відгуки про програми відповідно до їх типів використовуваного пристрою.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Остап Ступка зізнався, чому не чекав підтримки від російських культурних діячів 6 декабря 2022

"Запитували, коли Крим віддасте": Остап Ступка зізнався, чому не чекав підтримки від російських культурних діячів На початку повномасштабного вторгнення він звернувся до росіян

Поліція Іспанії з'ясувала, звідки було відправлено листи з вибухівкою 5 декабря 2022

Більшість із надісланих пакетів вдалося знешкодити, хоча внаслідок спалаху одного з пристроїв легко постраждав співробітник українського посольства.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.4
Sportlife

Отзывов: 1

HQD Cuvie Plus 4.7
HQD Cuvie Plus

Отзывов: 1

Правда 5.0
Правда

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое