2 ноября 2024

В Україні нещодавно були введені нові правила, що регулюють комісійну торгівлю автомобілями. Згідно з інформацією, наданою Станіславом Бучацьким, співзасновником Інституту досліджень авторинку, ці зміни можуть призвести до підвищення податкового навантаження, проте лише в окремих випадках.
Про це повідомляє Ampercar.
Експерт зауважує, що новий механізм вже функціонує та контролюється сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ України. Відтепер особи, які займаються офіційною торгівлею транспортними засобами, повинні надавати документи, що підтверджують реальну вартість автомобіля на етапі укладання угоди купівлі-продажу.
Раніше продавці мали можливість заявляти будь-яку суму в Міністерстві внутрішніх справ, однак тепер ця інформація повинна бути підтверджена документально, а також необхідно сплатити відповідні податки. Якщо ці вимоги не будуть виконані, перереєстрація автомобіля не буде проведена. Проте слід зазначити, що нові правила не стосуються тих, хто реєструє автомобіль уперше.
Раніше ми повідомляли, чи необхідний чоловікам військовий квиток для автомобільної реєстрації.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Новий удар по Тюменському НПЗ: ССО розкрили деталі 26 июля 2026
Удруге за місяць дрони дісталися глибинки Росії. Попри антидронові сітки, один з найбільших НПЗ було уражено, а на його території спалахнула пожежа.
В Китаї створили водоплавного павукоподібного безпілотника для порятунку потопаючих 26 июля 2026
Дослідники з Шеньчженьського інституту штучного інтелекту та робототехніки для суспільства (AIRS), Китайського університету Гонконгу (CUHK) у Шеньчжені та американського Технологічного інституту Стивенса (Stevens Institute of Technology) представили безпілотний рятувальний апарат QuadBoat. Його конструкція натхненна павуками-скрібками, які здатні пересуватися по воді та захоплювати здобич.
Білий дом підтвердив зустріч Зеленського і Трампа 26 июля 2026
Переговори американського та українського президентів мають відбутись в США у вівторок, 28 липня.