11 января 2025

В Україні відбулося значне оновлення в системі автофіксації порушень правил дорожнього руху, яке торкнулося і застосунку "Дія". Тепер водії, які скоїли правопорушення, отримуватимуть не тільки текстові повідомлення про штрафи, а й докази у вигляді фото та відео. Це нововведення робить процес штрафування більш прозорим і дозволяє водіям наочно побачити, як саме зафіксовано їхнє порушення.
Про це повідомляє МВС України.
Раніше в "Дії" приходили тільки повідомлення з основними даними: тип порушення, місце і час скоєння. Тепер до цих даних додаються фото та відео, що дає можливість водіям краще зрозуміти, чому саме їх було оштрафовано. Це особливо корисно, оскільки водій може перевірити не лише деталі порушення, але й побачити момент його фіксації, що допомагає уникнути непорозумінь.
Оплатити штрафи стало ще простіше: це можна зробити за допомогою картки, а також через системи ApplePay або GooglePay. Зручність у перевірці наявності штрафів також збільшена, адже водії можуть скористатися не лише застосунком "Дія", а й іншими ресурсами: вебпорталом МВС, "Кабінетом водія" або спеціалізованими додатками, такими як "Штрафи ПДР".
Це оновлення стало результатом плідної співпраці Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства цифрової трансформації та державної IT-компанії "Інфотех". Завдяки цьому інноваційному підходу, процес автофіксації порушень став ще зручнішим, а контроль над дорожнім рухом — ефективнішим.
Раніше ми повідомляли про три головні правила від патрульного, які збережуть вас від ДТП.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Овоч, котрий чистить кишківник та виводить важкі метали 31 мая 2026
Броколі має багато корисних ефектів.
Пам'ять стала новою нафтою епохи ШІ — виробники знайшли, як не допустити обвалу ринку в майбутньому 31 мая 2026
Виробники пам'яті Micron, Samsung та SK hynix вперше виявилися дорожчими за найбільші нафтові компанії світу. Однак, як вважає Wall Street Journal, їхні акції все ще виглядають недооціненими завдяки буму штучного інтелекту та переходу галузі на довгострокові контракти.
У США зробили заяву про підтримку України 31 мая 2026
Сполучені Штати зацікавлені у тому, щоб Україна зберігала здатність протистояти російській агресії.