Штрафи за паркування в Україні піднімуть до 7000 гривень

22 декабря 2023

Штрафи за паркування в Україні піднімуть до 7000 гривень – що відомо

Депутати пропонують збільшити санкції через порушення правил паркування вантажними авто. Відповідний проект закону вже зареєстровано для обговорення у Верховній Раді. Депутати подали на розгляд законопроект №10335, спрямований на підвищення штрафів за порушення правил паркування виключно для вантажних транспортних засобів.

Запропонований законопроект передбачає накладення штрафу у розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800 грн) за порушення правил паркування великогабаритними та великоваговими транспортними засобами.

Повноваження щодо складання протоколів про правопорушення, пов'язані з порушеннями правил паркування вантажних транспортних засобів, передаються співробітникам Національної поліції, а суди займаються розглядом справ та винесенням рішень щодо цих порушень.

На думку ініціаторів законопроекту, такий крок допоможе скоротити кількість правопорушень, пов'язаних із неправильним паркуванням великогабаритних та великовагових транспортних засобів. Наразі, відповідно до частини 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил паркування тягне за собою штраф у розмірі 340 грн.

При цьому вантажівки не можна евакуювати, як звичайні легкові авто через їхню надто велику вагу.

Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про те, які штрафи за неправильне паркування зараз передбачено в Україні.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Музичний дайджест: слухаємо новинки від TAYANNA, VIRA та інших виконавців 25 июля 2026

Музичний дайджест: слухаємо новинки від TAYANNA, VIRA та інших виконавців

Складаний Samsung проти iPhone 17 Pro Max: відео продемонструвало різницю, яку неможливо не помітити 25 июля 2026

Складаний Samsung проти iPhone 17 Pro Max: відео продемонструвало різницю, яку неможливо не помітити

В ЄС оцінили потенційне відновлення мирних переговорів за участю США 25 июля 2026

Європейський Союз, зі свого боку, продовжуватиме тиск на Росію, зокрема через санкції, наголосили в ЄК.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

авг 0.4
авг

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше