24 апреля 2024

Оглядач Марк Гурман заявляє, що в Apple знають, як працюватиме штучний інтелект на смартфонах. Зокрема, в iOS 18 ШІ-функції зможуть запускатися без інтернету. Про це повідомляє 9to5mac.com.
Потужності актуальних смартфонів має вистачити для автономного запуску великої мовної моделі. Але тут же є і мінус. Apple вважає головними швидкість і конфіденційність обробки запитів. Ну і загалом, важлива власна LLM-модель. Але такою ж розумною, як ChatGPT вона не буде. Усе через те, що бази зберігаються в пам'яті смартфона, а не на великих серверах.
Штучний інтелект на iPhone буде здатний створити складні шаблони відповідей на смс, створити текст за запитом, відредагувати фото, поліпшити роботу з Siri. Хоч так, але оновлення має стати "найбільшим в історії операційної системи".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що iPhone 16 Pro отримає оновлену камеру.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вживання меду може позбавити організм важливих вітамінів 1 мая 2026
Хто б міг подумати, що мед має таку дію!
В РФ переробка нафти впала до мінімуму за 17 років 1 мая 2026
Нафтопереробка в РФ скоротилася до 4,69 млн. барелів на день. Порівняно з початком року обсяги впали на 11%, у річному вираженні - на 12%.
"Мій хлопчик": Іраклі Макацарія замилував фото з 2,5-річним сином на плечах 1 мая 2026
Грузинський бізнесмен і екс-"Холостяк" Іраклі Макацарія замилував новим фото зі своїм 2,5-річним сином, на якому він сидів у тата на плечах та ніжно обіймав його