Швед написав для Вікіпедії майже три мільйони унікальних статей

16 июля 2014

53-річний швед Сверкер Йоханссон (Sverker Johansson) написав 2,7 мільйона статей для Вікіпедії, що становить 8,5% від усієї колекції інтернет-енциклопедії.

Як повідомляє The Wall Street Journal, така висока продуктивність пояснюється тим, що більшість статей за Йоханссона пише спеціальна програма Lsjbot.

Автор знаходить відповідну базу даних, складає схему матеріалу і запускає бота, який на основі отриманої інформації компонує текст у форматі Вікіпедії. Іноді так з'являється до 10 тисяч статей за день.

Особливо багато матеріалів у шведського користувача і його програми вийшло в процесі каталогізації маловідомих видів тварин, в тому числі метеликів та бджіл. Автор також пишається статтями про міста Філіппін.

Завдяки Йоханссону в 2013 році шведська Вікіпедія перевалила за мільйон статей, причому мільйонну, про один з видів метеликів, написав Lsjbot. На той момент цією програмою було вже створено 450 тисяч матеріалів шведською мовою.

У Йоханссона пішло кілька місяців на створення програми, яка б писала статті для Вікіпедії. При цьому вона виявилася не ідеальною. Наприклад, бот не розуміє кирилицю і тому не може використовувати російськомовні матеріали.

Так і в співтоваристві редакторів Вікіпедії далеко не всі схвалюють використання бота для написання статей. Критики зазначають, що програма збирає тільки базову інформацію про об'єкти, не вказуючи їх відмінних особливостей.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В мережі показади, який вигляд у реальному житті мала Коко Шанель 11 января 2025

Мало хто бачив її такою: який вигляд у реальному житті мала Коко Шанель. Рідкісні фото Поза подіумами модна дизайнерка була іншою людиною

Білорусь протестувала блокування Youtube, TikTok і Telegram 11 января 2025

YouTube в РБ також блокували в новорічну ніч, коли на сервісі мало з'явитися привітання від Світлани Тихановської.

Як дожити до 100 років: шість основних секретів китайців, які варто вивчити українцям 11 января 2025

Чи є можливість зберегти молодість після 50 років? Чи можна дожити до 100 років? Як уникнути розвитку кількох хронічних захворювань? Відповіді на ці запитання можуть дати принципи китайської традиційної медицини.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

тома 5.0
тома

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше