Експерт розказав, скільки балістичних ракет "Сапсан" потрібно Україні під час війни

26 июня 2025

Скільки балістичних ракет "Сапсан" потрібно Україні під час війни

Україна зможе бити ракетою "Сапсан" по всіх локаціях в зоні, куди вона дістане. Про це розповів військовий експерт Денис Попович.

За його словами, мова йде про військові ворожі об'єкти, нафтобази і ВПК. Однієї балістики вистачить на одну нафтобазу. При касетному доповненні вона відразу охопить велику площу. Плюс, можна впливати на логістику.

Попович каже, що складно оцінити, скільки ракет вистачить нашим бійцям для атаки відповідної російської зони. Так як є залежність від масштабів виготовлення. Але в цілому, чим більше, тим краще.

"Скільки Іран мав балістичних ракет – 2000 перед тим, як почалася його повітряна перестрілка з Ізраїлем. І то бачимо, що цієї кількості на Ізраїль не особливо вистачило. Тому що є перехоплення систем ППО і тому подібне. Тут чим більше, тим краще. Щодо РФ, там системи ППО є осередками. Десь вона концентрована, десь менше, десь взагалі немає. Тому є надія, що ця ракета буде вражати ті цілі, які будуть знаходитися в зоні її ураження. Тим більше, що з досвіду використання ATACMS ми бачили, що російська ППО з ними справляється не дуже добре", – прокоментував Денис Попович.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна "набирає м'язи" в питанні своєї балістики.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Запропоновано правильний раціон для людей з гіпертонією 28 мая 2026

Якщо у вас підвищений тиск, то харчуватися треба відповідно до цього.

Штучний інтелект пошуку Google не зміг правильно порахувати літери в слові Google 28 мая 2026

Управляюча пошуковою машиною модель штучного інтелекту Google виявилася неспроможною розпізнавати та рахувати літери в словах. Так, у слові «Google» вона нарахувала дві літери «P». І це не єдина її помилка подібного роду, пише TechCrunch.

Творець ChatGPT визнав: люди поки що важливіші за штучний інтелект 28 мая 2026

Творець ChatGPT визнав: люди поки що важливіші за штучний інтелект

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Зоомагазин Paddington 5.0
Зоомагазин Paddington

Отзывов: 1

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше