Стало відомо, скільки можна перезавантажувати телефон, щоб він нормально працював

6 августа 2022

Скільки можна перезавантажувати телефон, щоб він нормально працював

При глюках телефону або при повільній роботі, багато людей, як правило, перезавантажують його для оптимізації роботи. Скільки разів це можна робити, і чи потрібно вдаватися до рестарту системи загалом, розповіли у виданні Sante.

Одного перезапуску на тиждень більш ніж достатньо. Перезавантаження потрібне, якщо висить оновлення операційної системи гаджета, при ознаках перегріву та зависання.

Якщо трапляється так, що телефон доводиться перезавантажувати більше разу на тиждень, значить у його роботі є проблеми.

"Перезавантаження телефону щотижня має значні переваги. Це звільняє оперативну пам'ять та запобігає роботі енергоємних додатків у фоновому режимі. Таким чином, ви уникнете розряду батареї, а також проблем з перегріванням та повільністю вашого смартфона. Перезавантаження телефону може покращити сигнал та збільшити обсяг мобільних даних", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що власники Samsung зможуть не боятися за свої особисті дані, якщо телефон потрібно нести в ремонт. Вся інформація тепер ховається завдяки режиму Repair Mode.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" 3 февраля 2023

"Знищив би фізично": Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" Шоумен розповів про виховання своїх дітей

Представлена «настольная» робособака XGO 2 на базе Raspberry Pi и с роботизированной рукой 3 февраля 2023

Если несколько лет назад умные робособаки были доступны в основном крупным заказчикам вроде правительственных ведомств или корпоративных клиентов из-за их высокой цены, то в последние годы появились более бюджетные варианты подобных роботов, доступные всем желающим. Очередной подобной новинкой стал XGO 2, который к тому же представляет собой первую модель подобного типа с роботизированной рукой.

ЗМІ повідомили, про що говоритиме Путін у зверненні перед річницею війни 3 февраля 2023

Виступ Володимира Путіна може бути скоригований, залежно від ситуації на фронті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ромиталь  
Ромиталь

Отзывов: 1

Лелека 0.4
Лелека

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое