1 августа 2024
РосЗМІ заявили, що в арсеналі окупантів з'явиться модернізована ракета Іскандер-1000. Її дальність нібито має становити до 1000 км. Генерал армії, колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж прокоментував цю новину.
За його словами, у цього Іскандера буде велика зона дії. Але не настільки, скільки малюють рашисти. Військовий вважає, що радіус становитиме до 800 км.
"Відповідно ці ракети, запущені з території Росії, зможуть дістати до Східної Європи. Однак далі вони не полетять", - пояснює він.
У цієї ракети змінена система захисту від засобів протиповітряної оборони. Однак, просунуті комплекси ППО від США і Німеччини все одно її виявлять.
"Цю ракету зможуть збивати Patriot, IRIS-T. Однак розширений радіус її дії свідчить про те, що вона становить загрозу країнам НАТО", - коментує Маломуж.
Генерал наголосив на тому, що наші військові вже збивали Іскандери, як і Кинджали, Циркони РФ.
"Нові Іскандер-1000, певною мірою, посилять можливості росіян, але не критично для систем ППО України та західних країн", - резюмував фахівець.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що окупанти створюють до 30 літаків на рік.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Іспанії відповіли, чи могла сонячна енергетика стати причиною блекауту 2 мая 2025
Іспанський оператор електромережі виключає відновлювані джерела енергії як причину блекауту.
Сенату США не вистачило одного голосу для резолюції проти мит Трампа 1 мая 2025
Проти мит разом з демократами виступили також кілька однопартійців президента. Однак у підсумку 49 сенаторів було "за", і 49 - "проти".
Найкращий друг Зеленського розповів про зустрічі з президентом під час війни 1 мая 2025
Найкращий друг Зеленського розповів про зустрічі з президентом під час війни: не анонсуємо це Гуморист не приховує, що спілкування з президентом стало рідкісним