17 января 2020
По статистике в Украине одна зарядная станция на 7 электроавтомобилей. Об этом сообщает AutoGeek со ссылкой на статистику IRS Group.

Сообщается, что всего в нашей стране существует около 18 тысяч электрокаров и 2,7 тысячи зарядок, а пунктов высокой мощности - до 533 единицы. То есть на одну станцию приходится 6,5 электрокара.
При этом именно нагнетателей (зарядных колонок) - 5,9 тысячи (в среднем 2,17 пункта на одну станцию). Что совсем немало.

Ранее сообщалось, из-за чего украинцы чаще всего попадают в ДТП: Статистика за 2019 год.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Всесвітньо відомий журнал після обкладинки з "улюбленицею Лукашенка" знову "плюнув в обличчя" українцям 27 мая 2026
Всесвітньо відомий журнал після обкладинки з "улюбленицею Лукашенка" знову "плюнув в обличчя" українцям Іноземці захоплюються російською моделлю
Користувачі втікають від Google через ШІ — пошуковик DuckDuckGo різко зріс в аудиторії 27 мая 2026
На минулому тижні Google анонсувала велике оновлення пошукової служби — вона отримала ще більше функцій штучного інтелекту, що не сподобалося деяким користувачам. Ті, хто вирішив відмовитися від Google, стали частіше обирати орієнтовану на конфіденційність альтернативу у вигляді DuckDuckGo.
У Києві чоловік влаштував стрілянину у дворі будинку: хотів похизуватись 27 мая 2026
У Києві чоловік влаштував стрілянину у дворі будинку: хотів похизуватись. Подробиці та фото Порушнику загрожує кримінальна відповідальність