Аналітики назвали дев'ять смартфонів на Android, які заслуговують на увагу

17 августа 2023

9 смартфонів на Android, які заслуговують на увагу

Кожен з нас знає, що iOS = тільки Apple. А ось з Android поле для фантазії куди більше, оскільки тут набагато ширша лінійка виробників. Якщо ви шукаєте собі телефон, то цей ТОП за різними категоріями від WIRED для вас.

Гаджет, який підійде для всіх - Google Pixel 7a. У нього хороша продуктивність, плавний екран, апгрейднута оптика, бездротова зарядка. У випадку, коли бюджет без меж, підійде Google Pixel Fold. Виробник намагався, щоб з його продукту вичавили максимум. У нього гідна камера, оперативний процесор, барвистий AMOLED-екран. Galaxy S23 Ultra знову ввів у моду стилус. Для фото і відео можна взяти Pixel 7 Pro. З ним простіше простого втілити в життя формулу - "наведи і знімай".

Також аналітики виділяють:

  • Galaxy A54. За найкращий дисплей у своєму середняковому класі, потужний чип, фотоможливості.
  • Galaxy A14. Хоч його звуть ультрабюджетником, характеристики говорять про зворотне. Екран на 90 Гц, камера на 50 Мп, 64 Гб вбудованої пам'яті, батарея на 5 000 мАг.
  • Nothing Phone (2). Досі по праву найкрасивіший смартфон за рахунок підсвічування на задній кришці.
  • OnePlus 11. Пропонує реактивну зарядку на 100 Вт. Повністю заповнюється обсяг акумулятора за 25 хвилин.
  • Asus ROG Phone 7. За ігрову орієнтацію і процесор Snapdragon 8 Gen 2 + Adreno 740.
  • Google Pixel Fold підкорив аналітиків своїми екранами на 7,6 і 5,8 дюймів, процесором Tensor G2 і "найміцнішим шарніром серед складних пристроїв".

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Інсайдер розсекретив таємний роман 75-річної Меріл Стріп 14 марта 2025

Американських акторів Меріл Стріп та Мартіна Шорта ще торік підозрювали в тім, що між ними є дещо більше, ніж дружба. І схоже, це зрештою виявилося саме так.

Трамп може тиснути на Путіна задля досягнення перемир'я: у Newsweek важелі впливу на "фюрера" 14 марта 2025

Найкращим варіантом є посилення тиску на експорт нафти та газу з Росії.

Бандуристка Марина Круть виступила на американській радіостанції та довела до мурах мережу, а ведучий сказав "Слава Україні" 14 марта 2025

Бандуристка Марина Круть виступила на американській радіостанції та довела до мурах мережу, а ведучий сказав "Слава Україні". Відео Під час ефіру Круть виконала чотири свої композиції

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше