5 сентября 2015
На платформі Kickstarter вчора з'явився проект "хмарного" телефону Robin, на якому ніколи не закінчується пам'ять. Вже сьогодні стартап Nextbit зібрав на свій пристрій більше 594 000 долларів.
Згідно з описом, Robin залишає в пам'яті пристрою тільки необхідні файли, які часто використовуються, тоді як всі інші легко можна дістати зі сховища. Програмне забезпечення здійснює вивантаження автоматично, ґрунтуючись на аналізі поведінки власника пристрою.
Смартфон оснащений 5,2-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1080p, 13-мегапіксельною основною камерою і 5-мегапіксельною фронтальною, він працює на 6-ядерному процесорі Snapdragon 808 і обладнаний 3 ГБ оперативної пам'яті.
Ємність вбудованого акумулятора становить 2680 маг. У Nextbit Robin є сканер відбитків пальців, підтримка NFC, Bluetooth 4.0 LE, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), LTE і роз'єм USB-C.
Творці пристрою Robin вже мають досвід у розробці телефонів (G1, Nexus, Evo, HTC M7 і M8) і співпрацюють з Foxconn, яка виготовляє пристрої для Apple і Amazon.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін запропонував запровадити зовнішнє управління Україною 28 марта 2025
Глава Кремля пожалівся, що йому немає з ким у Києві починати мирні перемовини й підписувати легітимні документи.
Іран передав США відповідь на ультиматум Трампа 28 марта 2025
Тегеран відмовляється брати участь у прямих переговорах з Вашингтоном доти, доки зазнає "максимального тиску".
Кацурін показав рецепт "топового" сендвіча з тунцем і сиром 28 марта 2025
Блогер та ресторатор Міша Кацурін приготував швидкий і смачний перекус.