7 февраля 2023

Google хоче, щоб смартфони на базі Android слугували веб-камерами для комп'ютерів. Відповідну заяву зробив експерт Мішаал Рахман, повідомляється у Twitter.
ПК буде ідентифікувати гаджет як USB-пристрій UVC. Формат є універсальним і порівнянний з тим, який використовують справжні веб-камери.
За словами Рахмана, користувач зможе перевести пристрій на сценарій комп'ютерної камери через налаштування USB. Нововведення, ймовірно, з'явиться з релізом операційної системи Android 14 покоління.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дизайнер показав, якою може бути ОС Android 14.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Tayanna у кетс'юті показала складну асану та закликала повторити 26 мая 2026
Співачка Tayanna опублікувала ролик, в якому в обтислому костюмі виконала складну йога-позу на вулиці. Зірка не тільки похвалилася витривалістю, але й закликала повторити асану за нею
ЗМІ оцінили реальну потужність Орєшніка 26 мая 2026
Один Орєшнік умовно може нанести пошкоджень як 36 "шахедів", але тут ще треба зважати на різний характер ураження.
Небо над Москвою закривають для малої авіації 26 мая 2026
Обмеження діятимуть і в усі центральних регіонах Росії. Заборона почне діяти з початку червня.