12 апреля 2010
Канадская компания Wi-LAN намерена судиться почти с двумя десятками крупных производителей, в своем иске обвиняя их в незаконном использовании запатентованной технологии.
Речь идет о методике, связанной с распределением частот при организации Bluetooth-соединений. Патент на соответствующую технологию был выдан в 1996 году компании Metricom. Каким образом права на методику перешли к Wi-LAN, не уточняется.
Обвинения выдвинуты против Acer, Apple, Dell, Hewlett-Packard, Intel, Lenovo, Motorola, Sony, Toshiba и др. Wi-LAN считает, что ответчики незаконно применяют запатентованную технологию в мобильных телефонах и ноутбуках. По всей видимости, компания будет добиваться выплаты компенсации и лицензирования технологии.
Кстати, это далеко не первый иск, поданный Wi-LAN к производителям техники. Некоторые из ранее начатых разбирательств до сих пор не окончены.
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
business.compulenta.ru
← Вернуться на предыдущую страницу
Як допомогти малюку, коли в нього ріжуться зубки 8 апреля 2026
Прорізування зубів - це важкий період як для дітей, так і для батьків.
Екіпаж Artemis II продемонстрував повне сонячне затемнення, яке сталося через Місяць, і надіслав інші вражаючі фотографії 8 апреля 2026
Екіпаж місії Artemis II вперше показав кадри повного сонячного затемнення, знятого з дальнього космосу під час польоту до Місяця. На знімках, зроблених з корабля Orion, Місяць виглядає чорним кулею в сяючому вінці Сонця, а повна фаза затемнення тривала майже годину — тоді як на Землі вона зазвичай триває лише кілька хвилин.
OnePlus представила смартфон Nord 6 з чипом Snapdragon 8 Gen 4, 50-Мп камерою та батареєю на 9000 мА·год 8 апреля 2026
Компанія OnePlus представила смартфон Nord 6. Новинка орієнтована на мобільних геймерів та просунутих користувачів. Пристрій оснащений дисплеєм з високою частотою оновлення, ємним акумулятором та набором програмних інструментів на основі штучного інтелекту.