5 декабря 2014
У Пакистані пройшло ралі раритетних автомобілей. Власники залізних коней неабияк чекають на це свято, бо для них це єдина можливість похизуватися своїми красенями. Адже міжнародні ретро-ралі пакистанців на свої заходи не запрошують. Продовжать наші кореспонденти.
Колона раритетних "Мустангів", "Кадиллаків" та "Альфа Ромео" неквапливо їде по шосе.На дорогах Пакистану таку картину зустрінеш не часто. Раз на рік власники ретро-авто "вигулюють" своїх "залізних коней". Відполіровані машини долають півтори тисячі кілометрів - від Карачі до Ісламабада.
"Мета цієї акції - привернути увагу до автомобілів, про які нині усі забули. У гаражах припадають пилом ті, що мають бути відреставровані та збережені", - говорить учасник ралі Карім Чхапра.
Карім Чхапра - власник 13 раритетних авто. Він збирає та відновлює машини майже 15 років.І вже уп'яте бере участь у ралі. Організовує його місцевий Клуб вінтажних та класичних автівок. Цього року на пакистанські траси виїхало більше півсотні учасників.
"Організувати у Пакистані таке шоу - зовсім не просто. Машини не лише дивовижно виглядають, їх механіка в ідеальному стані. Вони подолали довжелезний шлях, а це не жарти", - говорить Анам Хан, учасниця ралі.
Більшість цих машин випустили у 40- 60 роки минулого століття. Щороку власники витрачають на їх утримання десятки тисяч доларів. Однак міжнародні ретро-ралі обходять Пакистан увагою. Тож цей пробіг для учасників - чи не єдиний шанс продемонструвати своє дітище.
"Це воістину фантастично! Я проїхала весь цей шлях від Карачі у відкритому кабріолеті. Часом зупинялась, щоб насолодитися краєвидами. Я дуже щаслива!", - говорить Узма Батул, учасниця ралі.
Зараз учасники ретро-клубу пишуть листи до міжнародної авто-спільноти та стукають у двері місцевих урядовців. Однак ті всіляко ігнорують прохання дозволити ентузіастам купувати старовинні автомобілі закордоном.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Бінокулярний зір: офтальмолог пояснив, коли він порушується і що з цим робити 28 ноября 2024
Завдяки бінокулярному зору ми бачимо у режимі 3D – об’ємним, повномірним. Коли бінокулярний зір погіршується, об’єкти і предмети стають пласкими. Нам важко пересуватися у просторі, займатися улюбленими хобі.
Могилевська показала результат експерименту з макіяжем. Фото 28 ноября 2024
Важко повірити, що за численні роки кар'єри співачка Наталія Могилевська не носила червону помаду. Але, за її словами, вона справді ніколи не обирає цей яскравий акцент, бо має для нього занадто яскравий характер.
Експерти радять, як захистити свій мозок від негативного впливу 28 ноября 2024
Стрес - повсякденна реальність для багатьох із нас, але його вплив на наш мозок часто недооцінюють.