28 апреля 2025
Капітан 1 рангу запасу ВМС ЗС України Андрій Риженко вважає, що за 30 років наша країна сильно відстала в технологічних аспектах від Заходу. Як приклад він навів наявні іноземні збройові системи HIMARS, Patriot та інші подібні.
За його словами, фахівці повинні докласти максимум, щоб наш ринок і виробничі можливості стали привабливими для інших, на перспективу.
"І тоді наша зброя буде дуже якісна. Як показує практика, якісної зброї дуже побоюється ворог. Ті ж системи HIMARS", - прокоментував Риженко.
Він додає, самостійно нам виробляти сучасні технологічні зразки буде складно. Тому, варто об'єднувати зусилля з партнерами. Так, Німеччина, Італія, Франція багато систем роблять разом, у частинах міжнародних консорціумів.
"Я думаю, що майбутнє наших виробників зброї - також входження в такі консорціуми. Адже щоб створити Javelin, американці витратили близько 5 млрд доларів. Це не дуже велика система. Щоб створити комплекс ППО Patriot, я думаю, витрати будуть мінімум десятки мільярдів доларів. А на початок війни це дорівнювало 20-30-річним військовим бюджетам нашої держави. Це великі кошти. І тому, як показує практика, краще стати частиною цього суспільства, ніж будувати щось власне", - додав Андрій Риженко.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, чому складно виробляти ракети до Patriot.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зросла кількість приватних медичних закладів, які укладають договори з НСЗУ 7 июня 2025
В Україні зростає кількість приватних медичних закладів та лікарів-ФОП, які укладають договори з НСЗУ за пакетом надання медичних послуг на первинній ланці. Про...
28-річна французька модель Тіна Кунакі поділилася естетичними фото зі свого відпочинку 7 июня 2025
Колишня дружина актора Венсана Касселя, 28-річна французька модель Тіна Кунакі поділилася естетичними фото зі свого відпочинку.
Володарка титула "Міс Всесвіт Україна"-2023 Ангеліна Усанова у всесвітній день навколишнього середовища показалася в Єгипті.