13 октября 2023
Починаючи з 1 жовтня цього року в Україні з'явилося нововведення, згідно з яким водії таксі тепер мають видавати касові чеки за поїздки, оскільки інакше на них можуть бути накладені санкції. У цьому чек за надану послугу буде необхідний як із розрахунку готівкою, і при розрахунку карткою. У Державній податковій службі роз'яснили, що норма щодо необхідності водіям таксі використовувати РРО почала діяти ще з 1 жовтня згідно з пп. 1, 2 ст. 3 закону "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".
"З 1 жовтня до суб'єктів господарювання, які надають послуги таксі та приймають до оплати готівку та/або електронні платіжні кошти без проведення таких операцій через РРО, можуть застосовуватися штрафні (фінансові) санкції за порушення вимог закону", - відзначили у ДПС.
Водночас у податковій нагадали, що це нововведення торкнеться таксистів, які:
Нагадаємо, що нещодавно киян потрясла кричуща історія, як поліцейський підробляв таксистом у комендантську годину.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Как выбрать надежный сейф для дома? 16 апреля 2025
Выбор надёжного сейфа зависит от того, что именно вы собираетесь в нём хранить (документы, деньги, ювелирные изделия, оружие, цифровые носители и т.п.) и от уровня угроз, от которых вы хотите защититься
Чи варто встановлювати систему автоматичного поливу? 12 апреля 2025
Автоматичний полив має багато переваг, про які мова піде нижче, особливо якщо ти маєш сад, город або газон
Навіщо немовлятам розвиваючі іграшки? 9 апреля 2025
Розвиваючі іграшки для немовлят відіграють дуже важливу роль у розвитку немовлят