21 марта 2025
20 березня під час масованої атаки Одеси дрони-камікадзе Shahed-136 були запущені окупантами за новою тактикою. Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
БПЛА вичікують, накопичуються в морі. Заходять на місто на висоті понад 2000 м. Потім різке пікірування. На таких висотах збиття стрілецькою зброєю практично нереальне. Завдання мобільної вогневої групи ускладнюється.
"Дотягнутися можуть засоби, починаючи із ЗСУ типу Gepard і вище... При цьому, пікірування з висоти понад 2 кілометри на швидкості 80-90 м/с вкрай негативно впливає на точність. А чи потрібна в такому разі точність? Терор заради терору. Ці нальоти - чистісінький терор, вбивство, руйнування, залякування...", - акцентував Коваленко.
РФ постійно коригує тактику. З початку року це не вперше, коли російські вояки "експериментують" із терором.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що окупанти показали запуск Shahed з пікапа.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вийшов трейлер "Служниці": що чекати від нашумілої екранізації 18 сентября 2025
Вийшов трейлер "Служниці": що чекати від нашумілої екранізації Головні ролі у стрічці зіграли Сідні Свіні та Аманда Сейфрід
Мирна угода щодо України: Мерц назвав головну умову 18 сентября 2025
Мирна угода не може буде досягнута, якщо Київ змусять жертвувати суверенітетом і територіями, зазначив канцлер.
Народна артистка України, не виходячи з образу, зробила зауваження глядачам і "порвала" залу 18 сентября 2025
Народна артистка України, не виходячи з образу, зробила зауваження глядачам і "порвала" залу: навіть її партнер залився сміхом. Відео Актриса зробила невеличку імпровізацію