Трамп запускає у виробництво власний смартфон: пристрій у золотому кольорі

17 июня 2025

Трамп запускає власний смартфон: пристрій у золотому кольорі і ціна

Компанія The Trump Organization, що належить Дональду Трампу, анонсувала випуск власного смартфона під назвою Trump Mobile T1, зробивши акцент на тому, що пристрій буде повністю вироблятися в США. Про це йдеться в офіційному прес-релізі.

Новинка, оформлена в характерному "золотому" кольорі, за технічними параметрами є типовим Android-смартфоном середнього рівня: 6,8-дюймовий AMOLED-екран, 12 ГБ оперативної і 256 ГБ вбудованої пам'яті, потрійна камера (50+2+2 Мп) і акумулятор на 5000 мАг. Яким саме процесором оснащений гаджет, не уточнюється.

Старт продажів заплановано на вересень. Вартість пристрою складе 499 дол (близько 20 000 гривень).

 

Фото - trumpmobile.com
Фото - trumpmobile.com

Крім того, в рамках нового технологічного проекту Trump Organization також запускає мобільного оператора Trump Mobile. Абонентам запропонують єдиний тарифний план вартістю 47,45 дол на місяць (~2000 грн), що включає безлімітні дзвінки та інтернет, безкоштовний зв'язок із 100 країнами для військових і телемедичні послуги.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Трамп знайшов нову "причину" війни в Україні.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Донька Байдена показала свого чоловіка з коханкою та заявила про розлучення. Фото 16 августа 2025

Дочка Джо Байдена оголосила, що розлучається з коханим через його зраду

Сагайдачна поділилася нескладним рецептом шоколадного кексу з вишнями 15 августа 2025

Акторка та мама двох дітей Анна Сагайдачна вміє побалувати свою родину смачною випічкою. Як вона готує шоколадний кекс із вишнями, зірка розповіла і своїй Insta-аудиторії.

В мережі згадали 15 культових образів Керрі Бредшоу. ФОТО 15 августа 2025

Керрі Бредшоу з культового "Секс і місто" і його продовження "І просто так" є однією з найяскравіших героїнь маскультури. Вона суперечлива, приймала сумнівні рішення в коханні, фінансах, житті, втім майже ніколи не помилялася щодо свого зовнішнього вигляду.  Від класичної маленької чорної сукні до менш традиційних кроп-топів і капелюхів - улюблена колумністка не розчаровувала в питаннях стилю.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бурлешин 5.0
Бурлешин

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше