1 октября 2023
Киянин і айтішник за фахом Роман Іллєнко побудував автономний модульний будинок. У разі блекаутів, він стане місцем для повноцінного життя і роботи. Про це повідомляє DOU.
Будиночок чоловік звів в Обухівці Дніпропетровської області. Там близько живе родина його дружини. Спочатку подружжя обрало ділянку. На зазначеному етапі важлива не тільки фактична вартість, а й подальші витрати. Ділянки потребують вирівнювання. Важливий фактор - розуміння підземних вод. З ним можна зрозуміти можливість підготовки укриттів.
"У нас в Обухівці високий рівень підземних вод, і ми не можемо облаштувати стандартний льох - його затопить. Тому укриття в нашому будинку немає. Єдиний варіант у такому разі - встановлювати контейнер із пластику або іншого водовідштовхувального матеріалу",- прокоментував Роман.
Для свого водопостачання сім'я зробила свердловину і поставила насосну станцію. Забудовник доставив будинок по частинах і на місці його "склали". Також передбачили сигналізацію, яка працює без електрики.
Кошторис витрат виглядає так:
У майбутньому до списку додасться Starlink.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під Києвом 82-річний пенсіонер облаштував одразу 3 укриття від ракет.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Представлений Vivo X200 FE – компактний флагман з батареєю на 6500 мА·год та дизайном iPhone 24 июня 2025
Представлений Vivo X200 FE – компактний флагман з батареєю на 6500 мА·год та дизайном iPhone
Експерти дали поради, як вивести важкі метали з організму 24 июня 2025
Як вивести важкі метали з організму
Секрети щасливих подорожей та безпечних пригод дитини 8-10 років! 24 июня 2025
Кожен з нас пам'ятає свій перший велосипед. Це не просто засіб пересування, це символ свободи, пригод, відкриттів. Для дитини велосипед – це цілий світ, повний нових вражень, швидкості та можливості самостійно досліджувати світ